Menü Kapat

Çorum EPDM Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

corum-epdm-zemin-kaplama-m2-guncel-fiyatlari

Çizilmelere ve aşınmalara karşı dayanıklı, ağır cisimlerin zemine yaptığı basınçtan etkilenmeyen, uygulandığı zeminin pürüzsüz ve düzgün olmasını sağlayan EPDM zemin kaplama kapalı ve açık tenis kortlarında, basketbol ve voleybol sahalarında, çocuk oyun parkları, koşu ve yürüyüş yollarında, bisiklet yollarında ve okul bahçelerinde, teraslar, hayvan barınaklarında kullanılmaktadır. Ürünleri esnek, darbe emici, UV karşı dayanıklı, ısı farklarını kontrol edebilen, hijyenik, doğa dostu, drenaj özelliğine sahip, ısı ve se izolasyonu sağlayan etkili zemin kaplama ürünüdür. Bölge olarak Çorum Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları 10 € olarak belirtilebilmektedir. Fiyatları döviz ve kur farklılıklarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Tartan Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

Tartan zemin kaplama ürünleri estetik görünmeleri, parlatma bakımı gerektirmemeleri, aşınmaya karşı yüksek direnç sağlamaları, kaymaya neden olmaları gibi özelliklere sahiptir. Tartan zemin kaplama ürünleri uzun ömürlü olmalarıyla da sıklıkla tercih edilmektedir. Az bakım istemesi ile de zemin kaplamasına göre daha az kaygandır. Çok fazla bakım istemeyen ürün fiyat aralığı bölgelere göre bakıldığında Çorum EPDM Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları 20 € olarak satışa sunulmaktadır. Fiyatlarda döviz ve kur dalgalanmaları bulunmaktadır.

Akrilik Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

Akrilik kaplama kullanım amacına bakıldığında muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük ya da geniş alanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Açık ve kapalı alanlarda kullanılan dekoratif, estetik, hijyenik, ısı farklarına ve yoğun yaya trafiğine dayanıklı zemin kaplamasıdır. Bakıldığında hava koşullarına, aşınmaya, kimyasallara dayanıklı kaplama ürünü ekonomik ve hijyenik olmasıyla da tercih edilmektedir. Bölge olarak bakıldığında Çorum Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları 4 €’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.