Menü Kapat

Denizli EPDM Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

denizli-epdm-zemin-kaplama-m2-guncel-fiyatlari

EPDM zemin kaplama malzemesi kullanımı ve fiyatı bakımından oldukça avantajlıdır. Esnek, emici, UV dayanıklı ve ısı farklılıkları olmayan yapısı ile hijyenik bir üründür. Kolay temizlenebilir, kaymaz özellikli ürün enerji kaybını azaltma özelliğine sahiptir. Isı ve ses izolasyonu sağlayan sistem atletizm pistleri, voleybol sahaları, teras, balkon, hayvan barınakları, bisiklet yolları ve okul bahçelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bölgesel olarak Denizli Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları 10 € olarak belirtilmektedir. Fiyatlar döviz ve kur bazında değişiklik gösterebilmektedir.

Tartan Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

Tartan zemin kaplama esnek ve su geçirgenliği olan özel bir kaplama şeklidir. Renkli, UV ışınlarına karşı dayanıklı, SBR granüllerin poliüretan bağlayıcıları ile karıştırılarak elde edilmiştir. Tartan kaplamalı olan zeminler diğerlerine göre daha uzun ömürlü olmaktadır. Az bakım isteyen ürün kaygan olmaması ile tercih edilmektedir. Fiyatlarına bakıldığında döviz ve kur dalgalanmalarına göre değişiklik gösterse de Denizli Tartan Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları 20 € olarak satışa sunulmaktadır.

Akrilik Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

Kullanım amacına bağlı olarak muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük ya da büyük alanlar için özel olarak üretilmiştir. Açık ve kapalı alanlarda kullanımı mümkün olan estetik, hijyenik, dekoratif amaçlı ürün ısı farklılıklarına, yoğun yaya trafiğine uygun şekilde kullanılmaktadır. Aşınmaz, kimyasallara dayanıklı ve ekonomik ürün bölgesi incelendiğinde Denizli Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları ile 4 € olarak belirlenmektedir. Fiyatlar döviz ve kur dalgalanmalarına göre değişiklik gösterebilmektedir.