Menü Kapat

Çanakkale EPDM Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

canakkale-epdm-zemin-kaplama-m2-guncel-fiyatlari

EPDM zemin kaplamaları Epdm olarak ifade edilen renkli kauçuk granüllerinin poliüretan bağlayıcıları ile karıştırılarak mal veya finisherle zemine serilerek sıkıştırılması ile uygulanmaktadır. Spor sahaları, yürüyüş yolları, atletizm pistleri, koşu alanları, oyun parkları, tenis kortları, basketbol sahaları, fitness salonları gibi alanlarda zemine uygulanmaktadır. Kaplama için uygun kalınlığının 15-20 cm arasındaki betonlardan oluşması gerekmektedir. Örneğin; Çanakkale Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları döviz ve enflasyon dalgalanmalarına göre değişiklik göstermesini de hesaba kattığımızda 10 Euro olarak ifade edilmektedir.

Tartan Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

Tartan zemin kaplama farklı renklerde,  UV ışınlarına karşı dayanıklı SBR granüllerin poliüretan bağlayıcılar ile karıştırılması ile elde edilmektedir. Bu ürün yerinde dökme uygulaması ile yapılarak demir oksit ya da krom oksit ile renklendirilmesi ile yapılan bir sistemdir. Kaplama istenilen kalınlıkta dökülmektedir. Esnek ve su geçirgenliğine sahip olan zemin sporcu sağlığı için de oldukça önemlidir. Örneğin; Çanakkale Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları göz önüne alındığında 20 € olarak satışa sunulmaktadır. Fiyatlarda döviz ve kur dalgalanmaları bazı değişikliklere sebep olabilmektedir.

Akrilik Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

Akrilik zemin kaplama malzemeleri açık, kapalı spor salonları, sert ve esnek zeminler oluşturulmak için kullanılmaktadır. Son derece ekonomik oluşu ve farklı renk seçenekleri ile profesyonel sahaların oluşumuna destek sunmaktadır. Akrilik spor zemin kaplama malzemesinin uygulanacağı zeminin asfalt olması gerekmektedir. Örneğin; Çanakkale Akrilik Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları 4 € olarak belirlenmiştir. Ancak kur ve döviz farkı değişikliğe neden olmaktadır.

Open chat