Menü Kapat

Kırklareli En İyi | Tartan | EPDM | Akrilik Zemin Kaplama Fiyatı

bolu-akrilik-zemin-kaplama-m2-guncel-fiyatlari

Yapı sektöründe birçok kullanım alanı olan zemin kaplama malzemeleri çeşitlilik göstermektedir. Tartan, EPDM ve Akrilik gibi malzemeler ile zemin kaplamalar yapılmaktadır. Kırklareli en iyi zemin kaplama fiyatı uygun kalitelerle sunulmaktadır. Tartan zemin kaplama malzemeleri; yumuşak ve estetik özelliklerdeki yerlere uygulanır. Çocuk oyun parkları, havuzlar ve parklar kullanım alanlarıdır. Tartan zemin kaplama fiyatı metrekaresi 20 € şeklindedir.

Kaliteli EPDM Zemin Kaplama Fiyatları

Spor sahaları ve atletizm pisleri gibi alanların zeminlerinden kullanılan EPDM, kauçuk granüllerin zemine sıkıştırılması ile yapılır. 15-20 cm kalınlığında alt zemin boyutuna ihtiyaç duyulan EPDM kaplama işlemlerinin yapılması için hava şartları uygun olmalıdır. Yağışsız ve nemli havalarda daha başarılı işlemler yapılır. EPDM türünde de uygulanmaktadır. EPDM zeminler esnek ve çeşitli iklim şartlarına uygun yapıdadır. EPDM zemin kaplama ürünlerinin metrekaresi 4 Euro civarında olmakla birlikte dalgalanmalara göre değişmektedir.

Akrilik Zemin Kaplama Sistemleri

Son zamanlarda tercih edilen zemin kaplama sistemlerinden biri olan akrilik, yüksek dayanıklılık ve hijyenik özelliklerinden dolayı öne çıkmaktadır. Akrilik zeminler kolay temizlenir. Aynı zamanda daha ekonomik fiyatlarla uygulanabilir. Kırklareli en iyi zemin kaplama fiyatı ve en kaliteli akrilik zeminler bulunabilir. Akrilik kaplama birçok alanda kullanılabilmektedir. Genellikle spor salonlarının zeminlerinde kullanılan akrilik zemin sistemleri, metrekaresi 4 euro fiyatı üzerinden satılmaktadır. Akrilik zemin kaplama fiyatları Euro para birimi üzerinden olduğu için çeşitli dalgalanmalar yaşanabilmektedir.