Menü Kapat

Adıyaman EPDM Tartan, Akrilik Zemin Kaplama m2 Güncel Fiyatları

adiyaman-epdm-tartan-akrilik-zemin-kaplama-m2-guncel-fiyatlari

Yetişkinlerin aktif olarak kullandığı veya çocukların oyu oynarken kullandığı alanların zeminlerinin ekstra bir malzeme ile kaplanması gerekir. Kaplama malzemeleri çeşitlilik gösterir. EPDM zemin kaplama ağırlık taşıma özelliği olan bütün zeminlere kullanılabilir. Uygulanılacak zemin üzerine ilave masrafa gerek kalmadan yerleştirilebildiğinden dolayı Adıyaman EPDM zemin kaplama m2 güncel fiyatları müşterisi için çok ekonomik gelmektedir. Kanserojen özellik taşımayan EPDM zemin yurt dışından ithal edildiğinden fiyatları döviz kuru dikkate alınarak değerlendirilir. Çevreye zararsız olan EPDM asfalt, ahşap ve beton gibi zeminlere kolaylıkla uygulanabilir.

Masrafsız Kolay Uygulanabilir Tartan Zemin

Zeminler için üretilmiş olan tartan kullanılarak harika ortamlar oluşturulabilir. Tartan zeminlerin cilası malzemenin içine konulur. Bundan dolayı tartan zemin uygulandıktan sonra yüzeyine ayrıca cila yapmaya gerek yoktur. Adıyaman tartan zemin kaplama m2 güncel fiyatları 20 Euro’dur. Ekstra masrafa ihtiyaç duymadan pratik bir şekilde otomatik veya elle çalışan aletlerle hızlıca uygulanabilir.  Tartan zemin çok kullanışlı olduğundan hemen hemen her yere uygulanabilir. Basketbol sahalarından stadyumlara, tenis kortlarından yürüyüş alanlarına, kamu ve askeri kuruluşlardan ulaşım tesislerine kadar her alana uygundur.

Canlı ve Parlak Zeminler İçin Akrilik Kaplama

Spor aktivitelerinin yapıldığı alanların zeminlerine farklı renkler tercih edilebilir. Akrilik zemin istenilen renklerde uygulanabildiğinden dolayı spor alanlarına yoğun olarak tercih edilir. Adıyaman akrilik zemin kaplama m2 güncel fiyatları TL cinsinden hesaplanacaksa günlük kura göre hesaplanmalıdır. Akrilik zemin kaplama fiyatları 4 Euro’dur. Uzun süre kullanıma uygun olan akrilik zeminlerin fiyatları diğer zemin kaplamalarına göre daha uygundur. Yine Adıyaman EPDM zemin kaplama fiyatlarının da sürekli olarak güncellendiğini unutmamak gerekir.