Menü Kapat

Aksaray Güncel Epdm ve Tartan & Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları

malatya-guncel-epdm-ve-tartan-akrilik-zemin-kaplama-fiyati

Zemin kaplama çeşitleri iç zemin ve dış zemin kaplama olarak çeşitlenmektedir. İç zemin kaplama için genellkle ahşap parke, laminant parke tercih edilmekte, ıslak zeminler için seramik, fayans ve mermer tercih edilmektedir. Dış mekanlar için tartan, epdm, akrilik, pvc, epoksi, poliüretan zemin kaplama seçenekleri mevcuttur. Zemin kaplama yapılacak alanı belirleyip o alanın kullanım amacına uygun olarak zemin kaplama mazlemesi seçilmelidir. Zemin kaplama malzemesinin seçimi yapılırken bu konuda uzman birinden yardım almak en sağlıklısıdır. Uygun olan zemin kaplama malzemesi seçilip Aksaray güncel tartan zemin kaplama fiyatı belirlenip zemin kaplama yapılabilir.

Dış Mekanlarda Tercih Edilen Zemin Kaplama

Dış alanlarda en çok tercih edilen zemin kaplama hammaddesi kauçuk olan tartan, epdm ve akrilik zemin kaplamadır. Spor sahaları, tenis kortları, atletizm parkurları ve çocuk oyun alanlarında tartan,epdm ve akrilik zemin kaplamalar kullanılmaktadır.

Tartan,Epdm ve Akrilik Zemin Kaplamaların Özellikleri

Tartan,epdm ve akrilik zemin kaplamalar dört mevsim farklı ısı sıcaklıklarına dayanıklıdır. Kışın düşük sıcaklıklara, yazın yüksek sıcaklıklara dayanıklı olan bu zemin kaplamalar aynı zamanda kar ve yağmur suyunu da dayanıklıdır. Güneşin yakıcı ışınlarından ve ultraviyole ışınlarından çok etkilenmemektedir. Esnek olmaları özelliği ile özellikle spor yaparken rahatlık sağlamaktadır. Bu zemin kaplamalarının ses izolasyonunun iyi olması zemin üstündeki faaliyetlerde sesi minimize etmektedir. Tartan,epdm ve akrilik zemin kaplama fiyatları arasında m2 fiyatı 4€ olan akrilik zemin kaplama Aksaray güncel zemin kaplama fiyatı içinde en ekonomik fiyatlı zemin kaplamadır.