Menü Kapat

Ordu Zemin Kaplama Fiyatları – EPDM – Tartan – Kauçuk – Akrilik

ankara-zemin-kaplama-hizmetleri

Akrilik zemin kaplamaları genel itibariyle spor sahalarında kullanılmaktadır. Sahaların yani sıra tenis kortlarında da bu zemin kaplamayla karşılaşılmaktadır. Ordu akrilik & tartan & epdm zemin kaplama fiyatı kapsamında akrilik zeminlerin ortalama metrekare fiyatının 4 € civarında seyrettiği söylenebilir. Euro bazında fiyatlandırma yapıldığı için enflasyon oranına, kurlardaki değişikliğe bağlı olarak fiyatlarda da değişim gözlenebilir.

Hayatın içinde çok bilinmese dahi önemli bir yere sahip olan zemin kaplamaları ihtiyaca ve uygulanacak mekanın özelliklerine göre çeşitlilik göstermektedir. Zeminin esas kullanım amacı belirlendikten sonra zemin kaplama çeşitlerinden bir tanesine karar verilebilir. En çok kullanılan zemin kaplamalardan bazıları akrilik ve tartan zeminlerdir. Zeminlerin ortak noktası üstünde fazla hareketliliğin olacağı düşünülen yerler için tasarlanmasıdır.

Tartan & Epdm & Akrilik Zemin Kaplama Ne İçin Kullanılır

Epdm ve tartan zeminler de spor yapılan alanlarda hareket özgürlüğü sağlaması ve olası yaralanmalarda, hafifletici etki yapmasından ötürü kullanılmaktadır. Bu zemin kaplamaları ister asfalt ister beton zeminlere olsun rahatlıkla uygulanmaktadır. Esnek bir yapıda olması ve su geçirgenliğinin olması tercih edilir bir malzeme haline getirmektedir.

Tartan & Epdm & Akrilik Zemin Kaplamanın Tercih Sebepleri

İnsana ve çevreye zarar verecek bir içeriğinin olmaması en önemli tercih sebeplerindendir. Ordu tartan & epdm & akrilik zemin kaplama fiyatı çerçevesinde bakıldığında oldukça uygundur. Tartan zeminlerin 20 € gibi bir fiyatlandırması bulunmaktadır. Bu fiyatlar mevcut ekonomik durum içerisinde farklı değerlendirilmelidir. Buna göre döviz kurlarında yaşanan dalgalanmalarına ve enflasyon durumuna göre fiyatların değişebileceği unutulmamalıdır.