Menü Kapat

Şanlıurfa En İyi Zemin Kaplama Fiyatları – Akrilik – Epdm – Tartan – Kauçuk

elazig-akrilik-zemin-kaplama-m2-guncel-fiyatlari

Zemin kaplamaları ihtiyaca ve zevke göre şekillenebilir. Bu sayede mekânın havasını değiştirmek, kullanım amacına uygun olarak kaplatmak ve kaplamanın ömrünü uzatmak mümkün olmaktadır. Günümüzde her zemin için farklı özelliklerde ve kalitede farklı zemin seçenekleri vardır. Kaplamanın çeşitliliği ve kalitesiyle birlikte uygun fiyatlı olması da önemlidir. Bunun için Şanlıurfa en iyi zemin kaplama fiyatı ve ürün çeşitleriyle tüketiciyle buluşmaktadır.

Spor Mekanları İçin En İyi Zemin Kaplamaları

Spor yapılan mekanlarda, açık ya da kapalı fark etmeksizin zeminin belirli özelliklerde olması gerekmektedir. Farklı spor dalları için farklı zeminler kaçınılmazdır. Spora uygun zeminler hem sporcunun performansını artırmakta hem de sporun yapılmasını kolaylaştırmaktadır. Bununla birlikte kaza anında yaralanma riskini en aza indirmektedir. Zemin bu denli önemli olunca da kaliteli bir zemin kaplama önemlidir. Bu durumda devreye atletizm ve spor mekanları için üretilmiş zemin kaplamaları olan, tartan ve EPDM zeminler gelir. Tartan zeminler, iki katmandan oluşan su geçirgen ve esnek yapısıyla dayanıklı ve kullanışlı bir spor zeminidir. Sıcağa ve darbelere karşı dayanıklı olan bu zemin oldukça uzun süre kullanılabilir. EPDM zeminler ise saf kauçuktan oluşur. Farklı renk ve desenlerde yapılabilen bu kaplama basketbol, tenis ve voleybol sahalarında sıkça tercih edilir. Bu zeminler, Şanlıurfa en iyi zemin kaplama fiyatları listesinde metrekaresi 20 Euro’dur. Ancak enflasyon ve kur farkları göz önünde bulundurulmalıdır.

Her Türlü İhtiyaca Yönelik Akrilik Zeminler

Akrilik zeminler, güneş ışınlarına ve her türlü hava koşuluna dayanıklı olması ve kolay uygulanması sebebiyle birçok mekânda tercih edilir. Tenis kortları, atletizm pistleri çoğunlukla akrilik kaplama ile döşenir. Renk seçeneği ise talebe göre yapılabilmektedir. Akrilik zeminler Şanlıurfa en iyi zemin kaplama fiyatı listesinde 4 Euro olarak yer almaktadır. Ancak bu fiyatlar kur farklılıkları ve enflasyonla değişim gösterebilir.