Menü Kapat

Zonguldak Zemin Kaplama Fiyatları

adana-tartan-akrilik-kaucuk-zemin-kaplama-m2-fiyatlari

Yumuşaklık ve esnekliğin bir arada bulunduğu tartan, epdm ve akrilik zemin kaplama bu özelliği ile genelde spor alanlarında kullanılmaktadır. Renk seçeneği çok olan bu zemin kaplama malzemeleri için uygulandıkları alana istenilen renkte monte edilebilir. Renkli zemin kaplama alternatifi ile kullanıldığı alanlara canlılık getirmektedir. Tartan/epdm ve akrilik zemin kaplama seçenekleri kanserojen madde içermediği ve doğa dostu malzemeden üretildiği için çevreye duyarlı zemin kaplamadır. M2 fiyatları 4€ ile 20 € arasında değişen Zonguldak zemin kaplama fiyatı seçenekleri içinden uygun olan zemin kaplama fiyatı seçilebilmektedir.

Spor Alanlarda Zemin Kaplama

Basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortlarınde kullanılan tartan, epdm ve akrilik zemin kaplamalarda süspansiyon özelliği bulunmaktadır. Süspansiyon özelliği bu sporlarda zemine düşen topun zıplamasına ivme kazandırmaktadır. Bu zemin kaplama üzerinda yapılan spor karşılaşmalarında dah yüksek performans alınmaktadır. Atletizm sahaları ve yürüyüş parkurlarında da kullanılan bu zemin kaplamalara spor ayakkabıları daha iyi tutunmakta yapılan spor dalından daha yüksek performans alınmaktadır.

Spor Alanları Dışında Zemin Kaplama

Spor sahaları dışında tartan, epdm ve akrilik zemin kaplamalarının en sık kullanıldığı yer çocuk oyun alanları ve çocuk parklarıdır. Darbe emme özelliği bu zemin kaplamanın çocuk parlarında tercih edilmesinin en büyük sebebidir. Çocuk oyun alanında oyun oynayan çocukların koştururken, oyun oynarken düşmeleri esnasında yaralanma ihtimali bu zemin kaplamada azdır. Zonguldak’ta bulunan çocuk oyun alanları ve çocuk parkları zemin kaplama için Zonguldak zemin kaplama fiyatı araştırması yapılırken bu özellik de dikkate alınmalıdır.